Koniec, začiatok

Autor: Kristián Filip | 16.7.2014 o 15:49 | Karma článku: 6,13 | Prečítané:  2465x

Šťastne som priletel po roku domov a stretol sa s blízkymi i kamarátmi na Slovensku. Let prebehol výborne a o pár týždňov by som mal letieť naspäť, no tentokrát do štátu California, do oblasti dosť známej aj na Slovensku, zo seriálu OC California, alebo aj Orange County, California.  Chcem akosi ukončiť sériu týchto blogov, ako som ukončil i svoju cestu na škole Verde Valley School v štáte Arizona.

Chcem poďakovať za podporu na mojej ceste v Spojených štátoch ľudom na Slovensku i v Arizone. Chcem poďakovať Sučany Alumni za podporu a umožnenie mi písanie tohoto blogu. Chcem poďakovať veľa ľudom v Spojených štátoch, ktorí mi pomohli s prihláškou na vysokú školu, no v prvom rade Jen Warren, bez ktorej by sa môj sen nikdy nesplnil.

Týmto chcem napísať, že som sa dostal na a budem navštevovať školu menom Soka University of America v Orange County, California. Táto škola je menšou „liberal-arts“ školou v južnej Californii hodinu od Los Angeles a 2 míle od pláže.

Som nadchnutý a plný očakávaní. Teším sa na celkom iný život, akému som bol naučený v Arizone a na Slovensku. Ešte raz ďakujem za čítania mojich článkov a diskusie pod nimi.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?